Omega S3 forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Službeni forum članova OMEGA HR3 saveza
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™

Go down 
+4
Indiana Jones
split
HiPP
Danny
8 posters
Autor/icaPoruka
Danny

Danny


Broj postova : 68
Age : 46
Location : Varaždin
SKYPE: : danny2904
Registration date : 31.08.2008

Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime31.12.08 0:06

Poštovani suigrači, igrači OMEGE i RF saveza

Budući da svi pitaju što se događa s međusobnim odnosima između OMEGE i RFa, sve ovo pišem na vlastitu odgovornost bez suglasnosti odbora OMEGE:

1. Prilikom osnivanja OMEGE nudili smo NAP RFu, kojeg su redom odbijali i Svix i Kleopatra. Mi smo na forum stavili informaciju kao da imamo tihi NAP.

2. Svix gasi račun i dijeli gradove ekipi iz RF. Mi o toj podjeli nismo obavješteni (op.a. a i zabranjeno je pravilima), pa je Torca nakon nekoliko dana traženja cropa krenuo u osvajanje istog od Svixa koji više nije bio u RF i više nije igrao.

3. Kada je osvojio grad, javlja se makk i prijeti da će Torci uzeti grad. Diplomatskim putem je dogovoreno da makk zauzvrat nađe neki crop (čak mu je nudio 15c) i Torca mi javlja da je sve dogovoreno. Istu noć, makk nasilno oduzima crop, a Dominator širi proleterske dezinformacije po forumu da makk ima pravo na to i da ne postoji nikakav tihi NAP (ili ako postoji da ga je OMEGA povrijedila preuzimajući crop od igrača van saveza ?!?)

4. Torca traži da osvoji grad, prešutno mu to odobravamo jer unatoč pruženoj pomoći RFu, neki igrači gledaju samo svoju korist, a po Dominatoru ne postoji tihi NAP.

5. Dominator koristi priliku i proglašava opći napad OMEGE na RF, iako je napadao samo jedan igrač. Kasnije, OMEGU kategorizira kao neprijateljski savez iako diplomatski nije niti pokušao riješiti konflikt (ne postoji kontakt između naših dvaju saveza, pitajte Kleopatru i Dominatora koliko puta smo im nudili NAP i pomoć, a nisu se udostojili niti odgovoriti)

P.S. Iako smo odmah proglašavani kolaboraterima MiD saveza, RF je s MiDom sklopio bezuvjetni jednostrani pakt o ne napadanju i prema naredbi HL u savez je ušao Bocko aka Nyany aka Tweety (poznat s foruma, izrazito antiRF nastrojen), kao MiDova figura koja kontrolira RF. Također, nakon što je RF doveo do ruba propasti i morao pristati na kontrolu MiDa, Dominator počinje s anketama na forumu gdje je vidljivo očito favoriziranje OMEGE (na našem forumu naši igrači isto favoriziraju RF), ali Dominator zaključava taj forum (očito nije išlo po planu).

Jučer je makku i germaniaAYO ponuđeno da potpišemo službeni NAP da se ovakve stvari više ne događaju, a danas nam je
proslijeđen slijedeći tekst od Dominatora:

Ovim putem proglašavam kraj primirja sa Omegama i skidam embargo s napada na ljude iz Omega saveza, jer su pokazali što doista misle o nama, o ljudima s kojima su u savezu proveli polovinu servera i o savezu koji im je toliko dao do sada.
Dakle, svi se spremite na napade od strane Omega saveza, te se također spremite i za uzvratne napade, rušenje sela i njihova preuzimanja. Omege su nam proglasile tihi rat i njega ćemo i prihvatiti.


Niti ne namjeravamo RF napadati (jučer je išla MM da se RF ne dira), niti ćemo gledati da nas se napada i branit ćemo se do posljednje falange. Ponuda o NAPu stoji, a članovi RF saveza bi se trebali zapitati zašto je vodstvo toliko zapelo za time da OMEGA i RF završe u ratu.


Zadnja promjena: Danny; 31.12.08 1:33; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
zaldiar
Gost




Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime31.12.08 0:47

a jeste panjevi,ako je istina za RF onda fakat su luzeri
[Vrh] Go down
najbolji
Gost




Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime31.12.08 1:52

nece niko iz rf napasti omege, dominatoru je žao kaj ste ga ostavili i sad sere santa
[Vrh] Go down
andelka2
Gost




Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: mišljenje   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime31.12.08 2:03

1.Ako je dogovoreno onda,za mene,ima istu važnost kao i potpisano
2.Izmeđi RF i MiD ništa nije dogovarano u smislu sklapanja sporazuma.Pokušani su neki razgovori koji su vodili ultimatumima od strane MiDa i oni su odbijeni.
razgovore,znači razgovore,nije vodio Dominator ni Kleo nego Kohl.I ništa nije urađeno da bi bilo kontra ikoga.
3.Na našem forumu je dogovoreno da ne idemo protiv omege,jer bi bilo kontraproduktivno i za nas i za omegu a u korist svakog drugog saveza.A bilo je i za i protiv,ali većina je bilaza dogovorni NAP.Kad ste dobili Dominatorev MM onda imate mogućnost doći i do toga!
4.Jeste,Dominator je najavio prekid NAPa sa omegom ali tek poslije napada vašeg igrača na našeg.Budući smo nekako u to vrijeme bili u furtutmi sa JBTom za sve nas je taj napad bio neugodan!Ali smatram da je njegova izjava više emocionalne prirode.A tko je kriv,ne mogu reči jer inače pratim,napade na savez a naše napade i ne analiziram precizno.Tako da ne mogu reči da je taj,vaš,napad bio jednosmjeran!Uglavnom,moje je mišljenje ako će do prekida NAPa doći da to treba najaviti i raščistiti što je razlog.Trijezne glave i slušajući drugu stranu!No,o tome zasada nismo raspravljali !
5.Mislim da imamo više stvari koje nas povezuju nego onih koje nas sukobljavaju!Te treba raditi na tome da stvari koje smetaju da raščistimo.Ali ne se rogušiti nego smirivati tenzije
6.Oko Svixa je jednostavno-onaj koji je prvi skinuo odanost ima prednost.E sada tko je rto bio-ne znam ali bi bilo u duhu dobrosusjedstva i dobrobiti saveza priznati!To trebaju riješiti Torca i makk!Ako je to jedini razlog nesuglasica njih dvojica ne bi trebali nositi teret krivice našeg međusobnog zahlađenja odnosa
7.Da vam je odgovaralo u RFu,vjerovatno,bismo bili svi zajedno.Ali, ja poštujem drugačije mišljenje i drugačije načine vođenja ove igre.Imamo mogućnost izbora!
8.Ovo gore je moje osobno mišljenje
[Vrh] Go down
zaldiar
Gost




Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime31.12.08 11:46

napokon par pametnih...da se nas 3 pokoljemo je jedino u interesu savezu MID i nikome više.mi smo ovaj lafjerov dobro uzdrmali plus dočekali bajsa i antu i ćevapovog mida..vidite da se ni po forumu više ne hvale.a bome već 2 dana ni ne napadaju. zašto regeneriraju se. ja molim RF već nekoliko dana da se uključite u deranje suporta pa ništa.ok išli ste na jbt.zašto niste tražili pomoć.ubili bi ih svi zajedno. i jedna napomena tek sad više ne igra.svi suporti su mu gotovi.ono što ima u cropu to je to.on sad ide na samoubilačke misije...
[Vrh] Go down
Kleopatr
Gost




Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime31.12.08 12:01

nemam namjeru i ne želim čitati vaš forum ....no s obzirom da su me upozotili na ovo i poslali link red je da vam se javno obratim.
1.MiD savez ne kontrolira RF niti ga je ikad kontrolirao...Bocko ili Twetty ili nyany je igrač kao i savki drugi u našem savezu i nema mogučnosti niti kontrole niti suudlučivanja u vezi bilo čega oko vodostva saveza.
2.Potpisano sa vašim savezom nemamo ništa pošto je večina ljudi iz saveza to dobila i smatra se da je dovoljno to što postoji prešutni dogovor o nenapadanju
3.što se tiče svix-ovog cropa - ostavljen je meni,ali prepustila sam ga ,makku koji je skinuo odanost ,a Torca uletio sa jednim senatorom i isti preuzeo.makk ga je vratio nama ,što je logično s obzrom na to da se nalzi tik uz njegove gradove i samo budala bi dozvolila da tik uz njegove gradove drugi savez razvija crop i tamo diže vosjku
4.danny vrlo dobro znaš da sam ti odgovarala na poruke,isto kao i kingu,a zadnji razhovor na skype,kad si me pozvao imam i spremljen ,i to jutro nakon što je makk uzeo opet crop,a o tome u tom trenutku nisam ništa znala
5.također sam u kontaktu sa još nekim članovima saveza i to kad god me pozovu na razgovor ,tj.ako sam pri compu
6.sinoć sam također napisala na našem forumu da vas nemam namjeru napadati niti ulaziti u sukob sa vama kao ni ostali ,ali u slučaju bilo kakvih napada na nas ,pokušaja pruzimanja sela,neću se libiti nikakvih napada niti obrane do zadnjeg vojnika
7.da li postoji povjerenje...ne,nema ga.večina vas je otišla kad je savezu bilo najteće da se skloni od napada.Samo dvije osobe nisu samo zbrisale i to am i tamo napisala i to poštujem.danny i Indy,ostali su podvili rep i samo nestali.
Vi sad imate svoj savez,vodite ga kako želite i radite kako želite.Kod vas nemamo špijuna niti nam ne trebaju,a za vas znam da imate ljude koji vam proslijeđuju info i rade za vas...Optužena sam bila za svašta i o meni su poneki ljudi pisali okolo svašta i to čovjeku koji je bio u KMT savezu,a zna se što su oni misllili o nama...molim lijepo.Samo vas jedno molim i to javno...dosta mašte i spletki.RF savez nema namjeru ići na vas (iako imamo info da to možemo očekivati od vas),ali u slučaju bilo kakvih napada ili provokacija to nećemo mirno promatrati.Untoč želji i namjeri dosta ljudi iz saveza,isto vodstvo po kojem se pljuje,je zabranilo napade na vas ili bilo kakve slične aktivnosti...ne zato što vas se bojimo nego zato što smo bili isti savez.Razmislite o tome.Ne optužujte nas za bilo kakvu suradnju sa MiD savezom,jer u isto vrijeme kad ste nama nudili nap bili ste u pregovorima sa HL...
Mislim da je besmisleno o tome više razglabati.Vi idete svojim ,a mi svojim putem...ako i kad dođe vrijeme za bilo kakv pisani sporazum sklopiće se.jednostavno sad za to nije vrijeme...ništa napismeno takva je odluka ljudi u savezu ,a samim time i vječa istog saveza.
[Vrh] Go down
zaldiar
Gost




Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime31.12.08 12:22

ok samo to me zanimalo. svatko svoje.nema frke....
[Vrh] Go down
Danny

Danny


Broj postova : 68
Age : 46
Location : Varaždin
SKYPE: : danny2904
Registration date : 31.08.2008

Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime31.12.08 13:06

@Kleo:

Dakle, iako imamo tihiNAP ipak se preuzeo crop od Torce jer je preblizu. Toliko o tihim stvarima s vama, vidim koliko ih se držite.

A vidim i kako nemate namjeru ići na nas

http://travilog.org.ua/hr/6354027/d18d5fa233345d17058ddda4b4ac4aa3
http://travilog.org.ua/hr/7198258/3dbbaf03ff5763569a296b594ece1e3a

+ izviđanja i pokušaji preuzimanja gradova počevši danas ujutro u 3 sata.

Mimi68 napada jimmy RF - OMEGA™ 31.12.08 11:55
Mimi68 napada jimmy RF - OMEGA™ 31.12.08 11:12
Mimi68 napada jimmy RF - OMEGA™ 31.12.08 11:03
Mimi68 napada jimmy RF - OMEGA™ 31.12.08 10:22
Mimi68 napada jimmy RF - OMEGA™ 31.12.08 09:52
Mimi68 izviđa jimmy RF - OMEGA™ 31.12.08 09:09
Mimi68 izviđa jimmy RF - OMEGA™ 31.12.08 09:08
Mimi68 izviđa jimmy RF - OMEGA™ 31.12.08 09:08
makk napada Torca RF - OMEGA™ 31.12.08 02:24
makk napada Torca RF - OMEGA™ 31.12.08 03:10

Ajd sada ti stavi naše silne napade na RF ... nema ih? ... ko vam je informant? ... Bocko aka Nyany aka Tweety?

P.S. Sad znam otkud su procurili naši planovi za napad na HL, mene bi bilo sram izdati ekipu koja se bori za istu stvar. RFovim dvostrukim igrama doveli ste kvadrant u stanje gdje nam samo SF može pomoći. A koje je vaše mišljenje o njima to isto znamo, zar ne?
[Vrh] Go down
Kleopatr
Gost




Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime31.12.08 14:31

makk je samo uzvratio "ljubazni" posjet torci...nakon kojih je on (Torca) izgubio tri senatora kod makka plus off...
ovo što je sa mimijem ,ispitaću ...stvarno ne znam.Ne mogu cijleli dan i noć blejati u comp...najposlije imam i RL.
Za tvoju info bocko je kod nas došao puno poslije vaših napada na MID...provjeri na analyzeru.
SF ne miješaj u to...pogotovo što ne znaš kakav odnos imamo sa njima...u to je upučena jako dobro LIlly i Hogar...
Vas nitko nije izdao,nego ste vi kad je savezu bilo najteže otišli van,da spasite sebe ne razmišljajući o ostalim ljudima.
Ovo je ovdje moj zadnji post...nemam 15 nego 37 god. i ne pada mi na pamet raspravljati se sa nekim kao u dj. vrtiću ...to sam davno prošla,a i pubertet me već godinama ne pere...
Vi možete misliti što god hočete i pričati što god hočete,to je barem besplatno ,a ako vam je veselje onda i uživajte.
Za RF i ljude u njemu ću se boriti do posljednjeg daha jer mislim da to zaslužuju...jer zajedno sa mnom Dominatorom su stvarali ovaj savez i dišu za njega kao i ja....
ovim putem pozdravljam naše neslužbene saveznike SF savez koji ovo isto prate sa zanimanjem...
[Vrh] Go down
HiPP

HiPP


Broj postova : 8
SKYPE: : hipp_._hipp
Registration date : 10.12.2008

Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime31.12.08 15:20

Evo jednostavno se moram uključiti u ovu rasparavu i malo dovesti ove stvari u red.
Prva i najvažnija stvar:
Ako naš igrač Jimmy ne dobije javnu ispriku i potpunu nadoknadu štete, Omega će to shvatiti kao ratni čin i odmah nakon pauze objaviti rat RF i početi sa ratnim djelovanjem. Shvatite ovo kako želite, ali mi preko takvog čina ne želimo i nećemo prijeći...

U vezi bježanja i sakrivanja:
Jako je čudno da su ti isti igrači koji su kao bježali iz RF zbog straha od MiD-a (a ovdje ima i igrača koji su došli i iz drugih saveza), nakon tjedan dana javno objavili rat MiD-u, napali MiD i rasturili im gomilu deff-a, dok je u isto vrijeme RF na misteriozan način sklopio mir sa MiD-om (ne želim sada ulaziti u to tko je što dao za to, jer uistinu ne znam, ali je mislim da je svima jasno tko je podvio rep). Mislim da bi vam u RF-u bilo pametnije priznati (barem sami sebi) da je puno ljudi bilo (ili možda još je?) nezadovoljno vođenjem saveza, pa nešto promijeniti i izvući nekakve pouke iz toga, nego da potpuno lažno optužujete ljude koji su izašli iz saveza ne bi li se homogenizirali oko toga (takva homogenizacija vam uvijek kratko potraje).
Još jedna obavijest za razmišljanje, prije napada na MiD svima u savezu je ponuđeno da ih bez ikakvih problema prebacimo u neko od prijateljskih saveza i to su (kao što i vidiš) svi odbili.
I jedno objašnjenje. Svi naši pregovori sa MiD-om su bili u taktičke svrhe (zbog mogučih špija i sl.), nikad se nije ozbiljno razmišljalo o savezu ili bilo čemu sa MiD-om.

I na kraju još jednom naglašavam, meni je dosta više ovakvih podmuklih napada. Mi otvoreno pokazujemo svoje namjere i neka se RF također izjasni kakve ima namjere spram Omege i neka se onda ponaša u skladu...

Pozdrav svima i sretno...
HiPP
[Vrh] Go down
split

split


Broj postova : 14
Registration date : 19.12.2008

Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime31.12.08 16:36

Kleopatr je napisao/la:
makk je samo uzvratio "ljubazni" posjet torci...nakon kojih je on (Torca) izgubio tri senatora kod makka plus off...
ovo što je sa mimijem ,ispitaću ...stvarno ne znam.Ne mogu cijleli dan i noć blejati u comp...najposlije imam i RL.
Za tvoju info bocko je kod nas došao puno poslije vaših napada na MID...provjeri na analyzeru.
SF ne miješaj u to...pogotovo što ne znaš kakav odnos imamo sa njima...u to je upučena jako dobro LIlly i Hogar...
Vas nitko nije izdao,nego ste vi kad je savezu bilo najteže otišli van,da spasite sebe ne razmišljajući o ostalim ljudima.
Ovo je ovdje moj zadnji post...nemam 15 nego 37 god. i ne pada mi na pamet raspravljati se sa nekim kao u dj. vrtiću ...to sam davno prošla,a i pubertet me već godinama ne pere...
Vi možete misliti što god hočete i pričati što god hočete,to je barem besplatno ,a ako vam je veselje onda i uživajte.
Za RF i ljude u njemu ću se boriti do posljednjeg daha jer mislim da to zaslužuju...jer zajedno sa mnom Dominatorom su stvarali ovaj savez i dišu za njega kao i ja....
ovim putem pozdravljam naše neslužbene saveznike SF savez koji ovo isto prate sa zanimanjem...



dobro to za makk-a,ali jimmy?zasto on?jeli on uzemo mozda naselje RF-u?
[Vrh] Go down
Indiana Jones




Broj postova : 8
Location : Vinkovci
SKYPE: : indianavk
Registration date : 07.09.2008

Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime31.12.08 20:53

Kao bivši RF ne želim ići protiv navedenoga saveza ali s obzirom da se u potpunosti slažem sa Hip pa tako ako bude bilo potrebno napast ču sa svime što posjedujem trenutno na prvog koji ponovno dirne nekog od članova OMEGE....ugodan doček 2009 želi vam Indy
[Vrh] Go down
orj




Broj postova : 5
SKYPE: : orj321
Registration date : 18.12.2008

Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime31.12.08 23:16

Trebalo bi napraviti natjecanje, ko napravi vise stete mid savezu dobije krop !

Ovo prepucavanje je bez veze.
[Vrh] Go down
andelka2
Gost




Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: čestitka   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime01.01.09 0:47

Ovo je kao razgovori ugodni između prijateljskih republika Slovenije i Hrvatske!U svakom slučaju prijateljskom savezu OMEGA želim sretnu i uspješnu Novu godinu.
[Vrh] Go down
Nikomah

Nikomah


Broj postova : 32
Age : 43
Location : Rijeka
SKYPE: : nikomah0302
Registration date : 01.09.2008

Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime01.01.09 1:40

Kleopatr je napisao/la:

7.da li postoji povjerenje...ne,nema ga.večina vas je otišla kad je savezu bilo najteće da se skloni od napada.Samo dvije osobe nisu samo zbrisale i to am i tamo napisala i to poštujem.danny i Indy,ostali su podvili rep i samo nestali.
Kleopatr je napisao/la:

,da spasite sebe ne razmišljajući o ostalim ljudima.

podvio rep??
spasio sebe bez rasmisljanju o ostalim??
pa nisam bio ni 10 dana u omegi objavljen je rat mid-u,ponudeno mi da izadem i sklonim se negdje,hvala nebih.
nestao?
da, u sekundi.
ima jos za pisat al za 23 min pocinje nova,cura se spremila napokon,na korzu hladno pivo..
vrijeme da se krene.
ugodan docek zelim svima,pa i hl-u,jest da je indijanac,sad ce me opet skatat lol! ,svejedno zelim da mu bude lijepo veceras..
[Vrh] Go down
Method

Method


Broj postova : 11
SKYPE: : methodman710
Registration date : 18.12.2008

Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime01.01.09 16:26

Neznam sta će biti na kraju ali što vjeće omege odluću 100% uz njih do zadnjeg popa

Ali bez obzira na situaciju zelim svima igraćima na S3 SVE NAJBOLJE ZA NOVU GODINU (barem na trenutak zaboravimo svađe)
lol!
[Vrh] Go down
king of travian

king of travian


Broj postova : 13
SKYPE: : king-of-travian
Registration date : 31.08.2008

Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: POZDRAV SVIMA   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime01.01.09 18:02

Evo za pocetak posto je pocetak nove godine zeilio bi svima reci SRETNA NOVA GODINA!!!!!
Ovako da budem kratak jer ovolike price nemaju smisla.
Tko trazi taj dobije, to je stara poslovica.


Sto se mene tice i koliko ja znam rata izmedu RF i OMEGE nema smisla niti je ijedan savez spreman za to.
Neki savezi to jedva cekaju da mogu uletiti izmedu nas,ne zbog OMEGE nego zbog unistenja RF saveza,jer im je RF savez na piku od prvog dana servera, svi moramo biti iskreni da je RF savez svima bio drag i popularan.Nakog katastrofalnog napada na cevapi su zakon i mid Rf savez je na ovom serveru, ostao da oprostite, posran. I s tim smo i mi OMEGE ,RF i SF savezi privukli jos vise neprijatelja (to se vidilo kod drugog probijanja mida i lifera koliko imaju prijatelja za deff). Mislim da je sve jasno, necu odugovlaciti, makar sam previse rekao.

Kao clan bivseg saveza RF i sadasnje OMEGE predlazem da treba posto je SF savez je u teskim trenucima i bilo bi ljepo da i mi njima pomognemo kao sto su oni nama do sada pomagali, da se svi troje udruzimo i krenemo cistiti neociscena podrucja koja su nam ostala.

pozz king
[Vrh] Go down
Nikomah

Nikomah


Broj postova : 32
Age : 43
Location : Rijeka
SKYPE: : nikomah0302
Registration date : 01.09.2008

Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime01.01.09 23:07

buduci da sam otiso iz rf bez rijeci i ikakvog objasnjenja iskoristicu priliku i ovdje napisat rijec - dvije.
rf ima vodstvo koje upravlja savezom na nacin za koji misli da je najbolji.
drzim da je to bitno konstantirat.
otiso sam iz rf iz par razloga pa cu navest iste:
1.polovicnost
- tihi rat s mid-om:
je donjeo sta??? u par mjeseci rata je bilo ozbiljnijih akcija na mid kolko ima prstiju,na jednoj ruci,mozda malo vise,neznam sad,u2-3 mjeseca rata.
skatane igrace sa po 3-4 naselja ne smatram ozbiljnijim akcijama.
-suradnja sa sf:
znamo da je mid udaro po sf zesce neko vrijeme,kombinacija,samke,cevap,xalik,hl..
ovdje necu dat nikakvo obrazlozenje vec par pitanja vodstvu i igracima iz rf.
kolko je rf izgubio deffa u pomoci sf-u?
kolko dugo je rf gledo kako se sf bori s mid-om i sta je napravio po tom pitanju?napomena ide da je sf bio bratski savez.
istina je da se radilo,al sitno.
evo sad citam i u oko mi upade recenica:
zaldiar je napisao/la:
ja molim RF već nekoliko dana da se uključite u deranje suporta pa ništa.

2.dosljednost
- razlicito:
zute tocke i ono sta pise u opisu saveza o njima,a u 2 tjedna ide min 5 mass i stalno je neko zut i nikad ne leti van niko.
pa jednom mjesecno neko izleti.
konstantno se pise u mass da ce letit onak ko ne ispunjava tt i ne sudjeluje na forumu,nije letio niko zbog tog iako svi u rf znaju da je posjecenost istih losa.max.
napadi na rf,hl u vise navrata salje napade na pol saveza,sve na croopove i rf gleda i ne objavljuje rat,nista,,ne poduzima se nista.
poduzima se poslje,onaj skatani se pusha.
1 dan.

3.netakticnost:
- rf ima zbilja respektabilnu koaliciju,koja je ukljucena u akcije max 3-4,ako i tolko, puta u nekolko mjeseci rata s mid-om.
da je bilo ukljucit sve mid bi tesko opsto,neki jesu daleki al ovi blizi + sf i rf i ostali iz kvadranta su mogli porazit mid bez obzira na hl-ovu snagu.
rat nikad nije objavljen,saveznici su aktivirani par puta.mid nije ozbiljno ostecen u nekolko mjeseci rata.
- spijunaza,u rf ima neznam kolko spija i hl i ekipa zna svaki rf-ov korak.po tom pitanju nista nije napravljeno.


Nisam izaso iz rf sto se bojim,nit zato sto sam skatan,gore pise zasto sam izaso.
skatan sam i omegi pa mi ne pada napamet izac.

naravno da vodstvo rf-a radi kako misli da je najbolje za savez i to je ok.ja se samo neslazem s metodama pomocu kojih se pokusavaju ostvarit ciljevi.
inace u rf ima brdo meni dragih igraca.

sta omega ima a rf nema,jasan stav,i srce,evo dokaz:


HiPP je napisao/la:

Ako naš igrač Jimmy ne dobije javnu ispriku i potpunu nadoknadu štete, Omega će to shvatiti kao ratni čin i odmah nakon pauze objaviti rat RF i početi sa ratnim djelovanjem. Shvatite ovo kako želite, ali mi preko takvog čina ne želimo i nećemo prijeći...



dok je tako ja ostajem tu.


btw,nadam se da nece doc do rata izmedu omege i rf-a,nema potrebe.
server se blizi kraju,sad treba bit pametan a ne hirovit.


p.s.
ne zelim pljuvat vodstvu rf-a i govorit da je sve sta ssu napravili pogresno,ne.
znam da je dosta truda ulozeno u taj savez i taj trud ne treba osporavat.
dalo bi se puno toga napisat o dobrim potezima koje je vodstvo napravilo,al ja gore navedeno nisam napiso da pljujem nit da hvalim vodstvo rf-a,gore sam iznjeo razloge mog odlaska,tako da nebude zabune.
i jos,
SRETNA I USPJESNA NOVA 2009-a SVIMA.
santa
[Vrh] Go down
fun
Gost




Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: grrr   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime04.01.09 5:47

...pa ljudi moji...strava...na kraju se covjeku toliko zgadi igra kao takva da pomislja da ugasi acc...jer voditi rat sa prijateljima nema smisla...haloooo...znate li vi o cemu pricate...halooooo...ja bi se jos igrao...



...i za kraj...svima na s3 sve najbolje u 2009...igrajte se...pa cu se igrati i ja...
[Vrh] Go down
Danny

Danny


Broj postova : 68
Age : 46
Location : Varaždin
SKYPE: : danny2904
Registration date : 31.08.2008

Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime07.01.09 13:00

fun je napisao/la:
...pa ljudi moji...strava...na kraju se covjeku toliko zgadi igra kao takva da pomislja da ugasi acc...jer voditi rat sa prijateljima nema smisla...haloooo...znate li vi o cemu pricate...halooooo...ja bi se jos igrao...

Nećemo se zaratiti s RF, tako dugo dok nas ne isprovociraju.

Dodatak:

17:30 - MKZ krenuo na HiPP, ista priča ko i zadnji puta, nenajavljeno napada i želi preuzeti grad, a RF opet o tome nema pojma
17:40 - RF šalje poruku da je poslao MM da su zabranjeni napadi na OMEGU
18:06 - MKZ šalje 600 T-viteza u napad, iz naselja 55/-22 u naselje 67/-26 (brzina viteza je 9 polja, dolazak u 19:30:48 )
19:30 - Između ostalog, 600 viteza se zabija u obranu. Prije toga je MKZ izgubio senatora. Fila se također priključila napadima.

Krenuli smo u obranu i protunapad, očekujući da diplomacija od strane RFa odgovori ... i naravno odgovorila je

____________
Dominator je napisao-la:

Hipp, mani se čorava posla i makni prste od RF-a jer ćemo te skatat, i tebe i svakog tko ti proba pomoći ili sučajno krene na nas.
Sad je bilo dosta.

Ovo ti govorim sad i više ponavljati neću, a ne zanimaju me niti bilo kakvi lijevi izgovori ili izmišljeni razlozi koje bi mogao izmisliti.

Kažem ti, ovo je moja posljednja i jednostavno se neću s tobom prepirat i prepucavat, već ću narediti opće napade na Omege, RF-a i svih wingovaa tu su i saveznici, pa onda uživaj.

TOČKA!


... nastavak slijedi!
[Vrh] Go down
Nikomah

Nikomah


Broj postova : 32
Age : 43
Location : Rijeka
SKYPE: : nikomah0302
Registration date : 01.09.2008

Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime11.01.09 3:50

lijepo,lijepo,nema sta.









no medutim,nebitno.

zasto nebitno?
odlicno pitanje.
odgovor?
e sad..
[Vrh] Go down
Nikomah

Nikomah


Broj postova : 32
Age : 43
Location : Rijeka
SKYPE: : nikomah0302
Registration date : 01.09.2008

Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime11.01.09 3:55

i da,fun frende,ovo je prljava igra,prljava do jaja,da oproste dame..
zasto je prljava,hmmm,valjda zato sto je tako najlakse.


al kako rece stara narodna il koja vec:
"pazi se linije manjeg otpora mogla bi te odvest u minsko polje."


ova narodna se ne odnosi na tebe frend,znam da znas,zelim da znaju i ostali da se ne odnosi na tebe,ako neko ima tu dilemu uopce.
[Vrh] Go down
Method

Method


Broj postova : 11
SKYPE: : methodman710
Registration date : 18.12.2008

Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime11.01.09 4:46

Šta baljezga ovaj dominator???????? scratch
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ Empty
PostajNaslov: Re: Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™   Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™ I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zaoštravanje odnosa RF - OMEGA™
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Omega S3 forum :: Forum za goste-
Forum(o)Bir: